Fuar Arama Motoru

Hakkımızda

Kurumsal

Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD ŞTİ 2003 yılında kurulmuş, TC Turizm Bakanlığı A grubu 4847 resmi işletme belgesine sahip bir seyahat acentasıdır. Firmanız 25 Yılı aşkın turizm sektörü tecrübesine sahip olan deneyimli yönetim kadrosu ve üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.


Şirketimiz TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyeliğinin yanı sıra ayrıca aracı firma kullanmadan kendisinin direk olarak biletleme yapmasına olanak sağlayan, bu yolla hem daha ekonomik bilet fiyatları ve beraberinde yolcularımıza tarih değişikliği, açığa alma, iptal gibi işlemlerde ilk elden müdahale kolaylığı tanıyan IATA (International Air Transport Association) üyesi, aynı zamanda THY Yetkili Acentasıdır. Yurdumuza Amerika Birleşik Devletlerinden turist getirme ayrıcalığı tanıyan ASTA (American Society of Travel Agents), Uzak Doğu bölgesinde yerel olarak faaliyet gösteren acenta ve otellerden daha kaliteli ve uygun fiyatlar ile servis alarak yolcumuza aynı avantajları sunmamıza olanak sağlayan Pasifik Asya Seyahat Acentaları Birliği PATA (Pasific Asia Travel Association ) üyesidir. Ülkemizde ise İTO'nun yanısıra ticaret hayatında önemli yer tutan TUSKON ve MÜSİAD üyeliklerimiz mevcuttur.


Bünyemizde Çince, İngilizce, Almanca dillerine hakim olarak aktif hizmet veren 20 çalışanımız mevcut olup, düzenlenen operasyonlarımızın gerektirdiği şekilde göreve çağırılan rehber, araç şoförü ve yerel danışmanlarımız ile bu sayı 35 personeli bulmaktadır.


Firmamızın faaliyet alanlarını ana başlıkları ile yurt dışı iş ve fuar gezilerine yönelik grup tur programları, kişiye özel münferit bazda paketler, uçak bileti, otel rezervasyonu, vize işlemleri ve takibi, transfer hizmetleri şeklinde tanımlayabiliriz.

VİZYONUMUZ

Fuar Turları Organizasyonlarında akla gelen ilk seyahat acentası olmak

MİSYONUMUZ

Altın Turizm, tasarımını yaptığı  operasyonel bölge ve yöntemler sayesinde, kaliteli ve yenilikçi servisleri ile, birinci sınıf bir dünya şirketi olmaktır. 21. nci yüzyılın evrensel ticaret hayatında bir numara olabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, hizmetler ve pazar stratejileri sunmaya devam etmektedir. Müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.
Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca başarı ile sürdürdüğümüz operasyon alanları değil tüm dünyadır. Global seyahat alanında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla turizm sektöründe liderliği devam ettirme gayretindeyiz.

ÖDÜLLERİMİZ  ve  TAKDİRNAMELERİMİZ


Asya Kıtasındaki en büyük Plastik ve Kauçuk Fuarında en çok ziyaretçi getiren DÜNYA İKİNCİLİĞİ ÖDÜLÜ (Hindistan'ın ardından)

Katar Havayolları  2006 – 2007  /  En Fazla Yolcu Biletlemesi Yapan Acenta Ödülü

Katar Havayolları  2010 – 2011  /  Destek Özel Ödülü

Kosgeb Destekli Fuarlar ile Kobilere Teşvikli Fuarlarla Tur Organize Etmede olumlu çalışmalarımızdan ötürü Bildirge yazısı

Departmanlarımız


VİZE HİZMETLERİ

40 Ülkeye vize alımı...
Yaşadığımız yüzyılda vakit = nakit, Konsolosluklar tam bir dert ve zaman kaybı olabilir. Bırakın deneyimli personelimiz aranızda köprü olsun ve vize işlemlerini sizin adınıza takip etsin

BİLET VE OTEL REZERVASYONU

UÇAK BİLETİ

Ülkemizde 7.000 üzerinde seyahat acentası mevcut ancak bunlardan sadece 500 adedi IATA(International Air Transport Association) üyesi. Geri kalan acentalar sizlerden aldığı bilet taleplerini bu 500 adet Altın Turizm'in de yer aldığı IATA acentalardan temin etmek zorunda. Dünyanın her noktasına münferit, grup ve kurumsal anlamda Altın Turizm elinizin altında.

OTEL REZERVASYONLARI

Günümüzde her şey size sadece bir "tık" mesafede, on-line otel sistemlerinden faydalanmak, otelinizi kendiniz rezerve ettirmek istiyorsunuz. Ama bir sorun var; kredi kartı bilgilerinizi başkaları ile paylaşmak... Bu da yetmezmiş gibi otele vardınız ama kaydınız yapılmamış. diyelim ki yapılmış ama kart ödemeniz sistemlerine düşmemiş, sizden ikinci bir ödeme talep ediliyor, sonuç olarak seyahatiniz başlamadan tam bir karabasana dönüştü bile. Bütün bu sorunlardan arınarak gönül rahatlığı yaşamak için bize gelin. 72 Ülke, 90.000 Otel aynı çatı altında.

FUAR TURLARI ( AVRUPA - UZAK DOĞU - ORTA DOĞU )   

Yüzlerce ana ve alt sektöre yönelik ihtisas fuarlarına kişi adedine bakılmaksızın garanti kalkışlı turlar organize etmek her firmanın üstesinden gelebileceği bir durum değil. Uçaklar, oteller hareket tarihinden aylarca önce ön ödeme ister; yeterli sermayeniz olmalı, hazırlanan paketler duyurulmak ister; 7.000 kişilik hizmetinizden memnun kalmış portföy lazım, grubu yolladınız, gidilen Ülkeyi avucunun içi gibi bilen, muhtemel sorunlara anında müdahale edebilecek kapasitede rehber ve yerel ofis lazım... Tüm bunlar ve daha fazlası için Altın Turizm operasyon ve satış departmanının deneyimli ekibi her zaman hizmetinize hazır.