Fuar Arama Motoru

Hakkımızda

Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD ŞTİ 2003 yılında kurulmuş, TC Turizm Bakanlığı A grubu 4847 resmi işletme belgesine sahip bir seyahat acentasıdır. Firmanız 20 Yılı aşkın turizm sektörü tecrübesine sahip olan deneyimli yönetim kadrosu ve üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyeliğinin yanı sıra ayrıca aracı firma kullanmadan kendisinin direk olarak biletleme yapmasına olanak sağlayan, bu yolla hem daha ekonomik bilet fiyatları ve beraberinde yolcularımıza tarih değişikliği, açığa alma, iptal gibi işlemlerde ilk elden müdahale kolaylığı tanıyan IATA (International Air Transport Association) üyesi, aynı zamanda THY Yetkili Acentasıdır. Yurdumuza Amerika Birleşik Devletlerinden turist getirme ayrıcalığı tanıyan ASTA (American Society of Travel Agents), Uzak Doğu bölgesinde yerel olarak faaliyet gösteren acenta ve otellerden daha kaliteli ve uygun fiyatlar ile servis alarak yolcumuza aynı avantajları sunmamıza olanak sağlayan Pasifik Asya Seyahat Acentaları Birliği PATA (Pasific Asia Travel Association ) üyeliği bulunmakta idi. Ülkemizde ise İTO'nun yanısıra ticaret hayatında önemli yer tutan TUSKON ve MÜSİAD üyeliklerimiz mevcuttur.

Firmamızın faaliyet alanlarını ana başlıkları ile yurt dışı iş ve fuar gezilerine yönelik grup tur programları, kişiye özel münferit bazda paketler, uçak bileti, otel rezervasyonu, vize işlemleri ve takibi, transfer hizmetleri şeklinde tanımlayabiliriz.

 

VİZYONUMUZ

Fuar Turları Organizasyonlarında akla gelen ilk seyahat acentası olmak

 

MİSYONUMUZ

Altın Turizm, tasarımını yaptığı  operasyonel bölge ve yöntemler sayesinde, kaliteli ve yenilikçi servisleri ile, birinci sınıf bir dünya şirketi olmaktır. 21. nci yüzyılın evrensel ticaret hayatında bir numara olabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, hizmetler ve pazar stratejileri sunmaya devam etmektedir. Müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.

Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca başarı ile sürdürdüğümüz operasyon alanları değil tüm dünyadır. Global seyahat alanında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla turizm sektöründe liderliği devam ettirme gayretindeyiz.

 

ÖDÜLLERİMİZ  ve  TAKDİRNAMELERİMİZ

 

Asya Kıtasındaki en büyük Plastik ve Kauçuk Fuarında en çok ziyaretçi getiren DÜNYA İKİNCİLİĞİ ÖDÜLÜ (Hindistan'ın ardından)

 

Katar Havayolları  2006 – 2007  /  En Fazla Yolcu Biletlemesi Yapan Acenta Ödülü

 

Katar Havayolları  2010 – 2011  /  Destek Özel Ödülü

 

Kosgeb Destekli Fuarlar ile Kobilere Teşvikli Fuarlarla Tur Organize Etmede olumlu çalışmalarımızdan ötürü Bildirge yazısı