Fuar Arama Motoru

Çin Danışmanlık Hizmetleri

Araştırma ekibimiz ithalatını düşündüğünüz ürün ve üreticileri hakkında araştırmalar yapar, sonuçlarını tarafınıza bir rapor olarak gönderir. Bilindiği üzere Çin'de bir ürünün yüzlerce üreticisi var. Bu nedenle araştırma sürecinde öncelikle, sektörün önde gelen fabrikalarıyla temas kurarız. Sonrasında bu ürünü üreten diğer fabrikalardan da teknik bilgiler toplarız. İstenilen özellikte olmayan ürünleri saf dışı eder, detaylı rapor hazırlarız. Bu araştırmalarımız ortalama 7 gün iş günü sürmektedir.
Sipariş vermeye karar verdiğiniz üreticinin tarafımızdan ziyaret edilmesi gerekir. Resim ve video çekimi ile fabrika görüntülenir. Uzmanlarımızın yorumlarını da içeren rapor sonrası, üreticinin güvenirliğinden emin olursunuz. Uzman danışmanlarımız değerlendirmelerini, firmamızın Supplier-Selection-Excellence Kriterlerine göre yapar.
İthalatına karar verdiğiniz ürün ile ilgili olarak, fabrikaya sözleşme ve proforma faturayı hazırlatırız. Sözleşmede üretim, ödeme, teslimat ve gümrük işlemleri konusunda teknik destek veririz. Fiyat konusunda ise Çin pazarını ve Çinlileri çok iyi bilen danışmanlar olarak, karşılıklı pazarlıklarda tecrübelerimizi, sizin avantajınıza kullanırız.
Üretimine başlanan ürünün, üretim sürecinde kontrollerini yapar tarafınıza bilgi veririz. İstek üzere, üretim esnasında rastsal örnekleme ile numune alarak tarafınıza iletiriz. Teslim alma tarihinde ise ürünler kontrol edilerek tarafınıza sonuçlar bildirilir. İstenilen özellikle olmayan ürünleri, tarafınızdan onaylanmadıkça teslim almayız.
Malınızı sorunsuz olarak teslim alırız. Ürünlerinizin konteyner yüklemelerine refakat eder, yüklemelerin sorunsuz olmasını sağlarız. Kontroller sırasında ürünlerin koli sayısını, ebatlarını, ağırlıklarını ve paketlemeyi kontrol ederiz. Ardından konteyner yükleme limanına gönderilir. Danışmanlarımız, karma konteyner konusunda da tecrübelidir.
İthal edilecek ürünle ilgili resmi evrakların hazırlanması ve takibini, üretici işletmelerle koordinasyon içersinde yürütürüz. Her hangi bir hatayı önlemek için, evrakların hazırlanması ve tarafınıza gönderilmesi öncesinde tekrar kontrol ederiz.
Üstteki tüm hizmetlerimiz + siz ve şirketiniz için, profesyonel danışmanlarımızdan, özel "bire bir" danışmanlık. Çin ithalat projeniz için, "başla - bitir" hizmetimizdir. Ürün araştırmasından, yüklemesine kadar, uzmanlarımızın kontrolünde. Çin seyahatinizde, özel danışmanınızla, fabrika ziyaretleri ve anlaşmaların yapılması. Tamamen size özel hizmet için bize başvurun.
Çin Halk Cumhuriyeti'nin önemli sanayi merkezlerinden Huzhou da yatırım yapmak isteyen yatırımcılarımıza; yatırım yönetimi ve takibi hizmetleri vermekteyiz. Huzhou da devlet birimleriyle iyi ilişkilerimiz ve tecrübemiz sayesinde, kuruluş aşamasını sorunsuzca, mümkün olan en kısa sürede sona erdirerek, zaman ve maddi kayıpları önlemiş oluruz.