Fuar Arama Motoru

Vize Hizmetleri

40 Ülkeye vize alımı...

Yaşadığımız yüzyılda vakit = nakit, Konsolosluklar tam bir dert ve zaman kaybı olabilir. Bırakın deneyimli personelimiz aranızda köprü olsun ve vize işlemlerini sizin adınıza takip etsin

 

BİLET VE OTEL REZERVASYONU

UÇAK BİLETİ

Ülkemizde 7.000 üzerinde seyahat acentası mevcut ancak bunlardan sadece 500 adedi IATA(International Air Transport Association) üyesi. Geri kalan acentalar sizlerden aldığı bilet taleplerini bu 500 adet Altın Turizm'in de yer aldığı IATA acentalardan temin etmek zorunda. Dünyanın her noktasına münferit, grup ve kurumsal anlamda Altın Turizm elinizin altında.

 

OTEL REZERVASYONLARI

Günümüzde her şey size sadece bir "tık" mesafede, on-line otel sistemlerinden faydalanmak, otelinizi kendiniz rezerve ettirmek istiyorsunuz. Ama bir sorun var; kredi kartı bilgilerinizi başkaları ile paylaşmak... Bu da yetmezmiş gibi otele vardınız ama kaydınız yapılmamış. diyelim ki yapılmış ama kart ödemeniz sistemlerine düşmemiş, sizden ikinci bir ödeme talep ediliyor, sonuç olarak seyahatiniz başlamadan tam bir karabasana dönüştü bile. Bütün bu sorunlardan arınarak gönül rahatlığı yaşamak için bize gelin. 72 Ülke, 90.000 Otel aynı çatı altında.

 

FUAR TURLARI ( AVRUPA - UZAK DOĞU - ORTA DOĞU )                     

Yüzlerce ana ve alt sektöre yönelik ihtisas fuarlarına kişi adedine bakılmaksızın garanti kalkışlı turlar organize etmek her firmanın üstesinden gelebileceği bir durum değil. Uçaklar, oteller hareket tarihinden aylarca önce ön ödeme ister; yeterli sermayeniz olmalı, hazırlanan paketler duyurulmak ister; 7.000 kişilik hizmetinizden memnun kalmış portföy lazım, grubu yolladınız, gidilen Ülkeyi avucunun içi gibi bilen, muhtemel sorunlara anında müdahale edebilecek kapasitede rehber ve yerel ofis lazım... Tüm bunlar ve daha fazlası için Altın Turizm operasyon ve satış departmanının deneyimli ekibi her zaman hizmetinize hazır.